Samochód dla reprezentacji Polski nabiera kształtów. Kibice wybrali, jakie ma mieć felgi [SONDAŻ + WYNIKI]

Biało-czerwona syrena 105 będzie samochodem reprezentacji Polski na Euro 2012. Tak zdecydowali kibice. Fani futbolu i motoryzacji wybrali również felgi, jakie otrzyma gotowe auto
Auto dla reprezentacji Polski powstaje w wyniku inicjatywy gdańszczanina Macieja Maciaka. W marcu kibice w głosowaniu na stronie motofutbol.pl wybrali ostateczny projekt, którego finalizację ma doczekać w czerwcu. Samochód, który będzie towarzyszyć kadrze Franciszka Smudy i który ma być polską wizytówką na Euro 2012 to syrena 105. Auto przejdzie profesjonalny tuning, otrzymać ma komponenty z BMW 330, czyniące z syrenki prawdziwego pogromcę szos z silnikiem o mocy blisko 300 KM. Samochód ma przejść również tuning wizualny oraz otrzymać bogate wyposażenie car audio.

- Nieodłącznym elementem każdego tuningowanego samochodu są efektowne felgi. Chcemy, by nasza syrenka pod tym względem nie odbiegała od innych aut. Samochód dla reprezentacji Polski auto szczególnego, dlatego syrenka otrzyma najwyższej klasy felgi marki DOTZ. A ponieważ nasz projekt wykonujemy w oparciu o głosy kibiców, dlatego chcemy, by to również oni zdecydowali, jakie felgi otrzyma syrenka - wyjaśnia Maciak.

W sondażu, który trwał do 10 kwietnia, kibice zdecydowali, że syrenka otrzyma felgi zaprezentowane w projekcie 1. Na tę koncepcję głosowało w sumie 148 kibiców. Niewiele mniej, bo 145 głosów, otrzymał projekt numer 2.

Więcej o budowie samochodu dla reprezentacji Polski przeczytasz TUTAJ

ZOBACZ , jak powstaje biało-czerwona syrenkaJakie felgi powinna mieć biało-czerwona syrenka dla reprezentacji Polski?