Już w sobotę Polsat Boxing Night w Ergo Arenie. Mamy bilety dla Czytelników trojmiasto.sport.pl!

W sobotę w Ergo Arenie odbędzie się bokserska gala Polsat Boxing Night. Elektryzującą walką wieczoru będzie starcie pomiędzy Andrzejem Gołotą i Przemysławem Saletą. Oprócz tego odbędzie się jeszcze siedem innych walk. Dla Czytelników trojmiasto.sport.pl mamy 20 biletów na tą imprezę!
Już jutro w hali na granicy Gdańska i Sopotu czeka nas emocjonujące bokserskie wydarzenie. W Ergo Arenie, podczas walki wieczoru, rękawice skrzyżują 45-letni Gołota ze swoim rówieśnikiem Saletą. To starcie zostało zakontraktowane na 10 rund.

W drugiej najciekawszej walce wystąpią dwaj pięściarze wagi ciężkiej Krzysztof Zimnoch i Damian Trzciński (zastąpił awizowanego wcześniej Artura Szpilkę). Zimnoch będzie zdecydowanym faworytem tego starcia. Trzciński to młody 24-letni zawodnik, który na zawodowych ringach stoczył do tej pory sześć walk, z których wygrał cztery, w tym dwie przez nokaut. Pojedynek zaplanowano na 10 rund. Oprócz walk wieczoru na gali zmierzą się nadzieje polskiego boksu. Oto jak przedstawia się plan walk:

Walka amatorska

Waga ciężka: Paweł Wierzbicki - Patryk Tolkaczewski (3 rundy)

Walki zawodowe

Kategoria junior ciężka (do 90,719 kg): Łukasz Rusiewicz - Izuagbe Ugonoh (6 rund)

Kategoria lekka (do 61,235 kg): Krzysztof Cieślak - Kamil Łaszczyk (10 rund)

Kategoria średnia (do 72,575 kg): Maciej Sulęcki - Robert Świerzbiński (8 rund)

Kategoria półciężka (do 79,379 kg): Dariusz Sęk - Remigiusz Wóz (8 rund)

Kategoria półciężka: Paweł Głażewski - Bartłomiej Grafka (10 rund)

Organizatorzy zachęcają również kibiców do wzięcia udziału w oficjalnym ważeniu przed galą, podczas którego sprawdzone będą limity wagowe wszystkich uczestników. Ceremonia odbędzie się w piątek 22 lutego w sali treningowej trójmiejskiej Ergo Areny (strefa C1, poziom 1) o godz. 15. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.

Pojedynek Gołota - Saleta podczas Polsat Boxing Night dostępny będzie w systemie w pay-per-view telewizji internetowej Ipla! Już 23 lutego o godz. 18. Dostęp: 40 zł. Bilety na Galę w trójmiejskiej Ergo Arenie dystrybuuje firma AlberT Production (zamówienia zbiorowe tel. +48 605 668 696), dostępne są również w serwisie www.eBilet.ploraz w salonach Empik.

Dla naszych Czytelników mamy 20 biletów na sobotnią galę Polsat Boxing Night w Ergo Arenie. Aby je zdobyć, trzeba zadzwonić w piątek o godz. 14 pod nr 58 32 19 135 i odpowiedzieć na pytanie: podczas których igrzysk olimpijskich Gołota zdobył medal?

Kto zwycięży w walce Gołota - Saleta? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »