Cheerleaders Flex z wizytą u Marcina Gortata. Grupa z Sopotu zatańczy na meczu NBA!

Zespół taneczny Cheerleaders Flex Sopot otrzymał zaproszenie od jedynego Polaka w lidze NBA Marcina Gortata. Dziewczyny wystąpią podczas Polskiej Nocy w Phoenix w dniu meczu miejscowych Suns z Golden State Wariors.
Grupa taneczna Cheerleaders Flex Sopot na co dzień występuje na meczach koszykarzy Trefla Sopot, siatkarzy Lotosu Trefla Gdańsk oraz siatkarek Atomu Trefla Sopot w Ergo Arenie. Zespół pod kierownictwem Macieja Szpindy szerszemu gronu publiczności dał się poznać podczas eliminacji do Eurobasketu 2013. Ponadto dziewczyny zaprezentowały swoje umiejętności na mistrzostwach świata FMX - Night of the Jumps, gali KSW, turniejach Final Four siatkarskiej Ligi Mistrzów, Pucharu Polski Kobiet czy też spotkaniach gdańskich żużlowców.

5 kwietnia Cheerleaders Flex Sopot będzie gościem Polskiej Nocy w US Airways Center w Phoenix. Sopockie tancerki wystąpią u boku Suns Dancers, a ich układy podziwiać będą kibice na meczu Słońc z Golden State Wariors w specjalnie ułożonym programie.

To nie pierwsza grupa z Polski, która otrzymała zaproszenie od Gortata. Wcześniej Polish Heritage Night uświetnił pokaz "Cheerleaders Prokom". Zespół taneczny z Gdyni podbił serca widzów za oceanem. Dziewczyny zaprezentowały się również na kolejnym meczu. Ich występ szeroko komentowały media. Teraz w ślady gdyńskich tancerek może pójść Cheerleaders Flex Sopot.

Lubicie występy artystyczne w przerwach meczów? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »