Sport.pl

Piłkarze Lechii Gdańsk wracają do zdrowia. Kto zagra z Górnikiem Zabrze?

Kilku zawodników Lechii Gdańsk wraca do zdrowia po ostatnich kontuzjach. Nie wszyscy będą jednak gotowi na poniedziałkowe spotkanie z Górnikiem Zabrze.
Już przed ostatnim meczem Lechii z Wisłą w Krakowie powiększyła się lista kontuzjowanych zawodników. Do Marko Bajicia dołączyli bowiem Abdou Razack Traore, Fred Benson, Paweł Nowak i Aleksander Sazankow, zaś po meczu z mistrzami Polski na urazy narzekają również Rafał Janicki, Mateusz Machaj i Mateusz Łuczak.

W poniedziałek, mimo że drużyna ma wolne, rekonwalescenci trenowali indywidualnie - za wyjątkiem Nowaka i Bensona - donosi strona lechia.pl. Białorusin Sazankow ma naciągnięty mięsień czworogłowy, a Nowak ma kontuzję mięśnia łydki. Na niewielkie urazy narzekają natomiast Janicki, Machaj i Łuczak (naciągnięty mięsień przywodziciel). Z kolei Traore ma naderwany mięsień dwugłowy, zaś Benson naciągnięte ścięgno Achillesa i jego czeka jeszcze dwutygodniowa przerwa w treningach. Pozostali piłkarze w zdecydowanej większości jeszcze w tym tygodniu powinni być do dyspozycji trenera - pisze lechia.pl.

Reprezentacje Niemiec i Polski trenowały na PGE Arenie Gdańsk
Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »


Więcej o: