Mecz Lechii Gdańsk na PGE Arenie już za złotówkę!

Nowi kibice Lechii Gdańsk, którzy nie są jeszcze w bazie klubu, najbliższe spotkanie na PGE Arenie z GKS Bełchatów będą mogli obejrzeć już za złotówkę!
Posiadacze Kart Kibica, którzy podali swoje adresy e-mail do bazy klubu z Gdańska, w najbliższych dniach otrzymają na swoje skrzynki wiadomości z Voucherem. Mogą go przekazać dowolnej osobie, która nie uczestniczyła dotąd w meczu Lechii na PGE Arena Gdańsk. Voucher po okazaniu w kasie stadionu bądź na Wyspie Lechii upoważnia do wymiany na bilet za 1 zł na najbliższy mecz biało-zielonych z Bełchatowem 30 września o godz. 20.30.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest to, aby osoba, która na podstawie Vouchera będzie chciała kupić bilet za złotówkę, nie była w bazie klubu lub wcześniej nie uczestniczyła w meczu Lechii rozgrywanym na PGE Arenie. Bilety promocyjne będzie można kupować na miejsca w sektorach w ramach trybun zielonej i żółtej. Vouchery zostaną wysłane drogą mailową na konta posiadaczy Kart Kibica, którzy podali adresy e-mail podczas ich wyrabiania w ciągu najbliższych dwóch dni.

Marcin Gortat, Ryszard Krauze i cheerleaderki z Gdyni żegnali Andrzeja Plutę [ZDJĘCIA]
Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »