Trener Podbeskidzia Robert Kasperczyk: Widać było, że stawka meczu była wysoka

Robert Kasperczyk, trener Podbeskidzia Bielsko-Biała, po wygranym 1:0 meczu z Lechią Gdańsk gratulował swoim piłkarzom zaangażowania i woli walki.
Lechia Gdańsk znów rozczarowała i przegrała 0:1 na wyjeździe z beniaminkiem ekstraklasy Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Robert Kasperczyk, trener Podbeskidzia: - Gra była nerwowa z obu stron. Widać było, że stawka meczu jest dla obu drużyn bardzo wysoka. Przez większą część drugiej połowy przeważaliśmy i szkoda, że Piotr Malinowski nie strzelił jeszcze jednej bramki.

Szkoleniowiec gospodarzy chwalił też swój zespół za walkę i ambicję (czego nie można było powiedzieć o Lechii): - Mogę pogratulować swoim zawodnikom i robię to z wielką przyjemnością. Gratuluję zaangażowania, woli walki i determinacji w drugiej połowie - dodał Kasperczyk.