Marcin Pietrowski z Lechii Gdańsk po meczu z Zagłębiem Lubin: Spojrzenie trenera najlepszą nagrodą

W niedzielę piłkarze Lechii Gdańsk pokonali na wyjeździe Zagłębie Lubin 1:0. Gola na wagę trzech punktów i uratowania posady trenera Tomasza Kafarskiego strzelił Marcin Pietrowski, dla którego było to pierwsze trafienie w oficjalnym meczu seniorów Lechii.
- Liczę, że ta bramka doda mi większej pewności siebie i nie będzie ostatnią w ekstraklasie - przyznał w wypowiedzi dla Przeglądu Sportowego pomocnik Lechii. Debiutancki gol nie ucieszył wyłącznie samego strzelca. Kamień z serca spadł również trenerowi Lechii Tomaszowi Kafarskiemu, dla którego ewentualna porażka z Zagłębie mogła oznaczać pożegnanie się z ławką trenerską gdańskiej drużyny. - Trener podziękował za zwycięstwo całej drużynie, a w moją stronę posłał ciepłe spojrzenie. Ono mówiło wszystko i było najlepszą nagrodą - zdradził Pietrowski.

Więcej wypowiedzi Marcina Pietrowskiego po meczu z Zagłębiem Lubin przeczytasz na stornie www.przegladsportowy.pl<a href= http://www.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna/Marcin-Pietrowski-bohaterem-Lechii-Gdansk,artykul,120913,1,787.html>

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »