Pracowity czas Vytautasa Andriuskeviciusa z Lechii Gdańsk

Ostatni okres jest niezwykle pracowity dla Vytautasa Andriuskeviciusa. Obrońca Lechii Gdańsk jeszcze kilka dni temu grał w meczach reprezentacji Litwy, a już w sobotę czeka go mecz przeciwko Legii Warszawa.
Zawodnik nie narzeka jednak na zmęczenie.

- Pod każdym względem czuję się dobrze. Wystąpiłem w dwóch meczach. W jednym zagrałem przez 90 minut, w drugim połowę. Jedno spotkanie rozegraliśmy na Litwie, drugie w Rosji. Zatem sporo czasu byłem w podróży. Do Gdańska wróciłem w środę popołudniu. W czwartek natomiast nie trenowałem z zespołem, a jedynie miałem rozbieganie. Będę jednak do dyspozycji trenera na spotkanie z Legią - zapewnia Andriuskevicius.

Podczas nieobecności Litwina w gdańskim klubie doszło do zmiany szkoleniowca. Nowym trenerem Lechii został Rafał Ulatowski, którego Andriuskevicius poznał dopiero w czwartek.

- Zamieniliśmy w czwartek kilka zdań na temat moich ostatnich występów w kadrze, mojej aktualnej dyspozycji. Na dłuższe rozmowy, jeśli będzie taka potrzeba, przyjdzie czas - opowiada Andriuskevicus. - Teraz najważniejszy jest sobotni mecz, w którym chcemy nie tylko zagrać dobrze, ale i skutecznie - podkreśla Litwin.