Sport.pl

Rafał Ulatowski przed debiutem na PGE Arenie: Marzę o zwycięstwie w poniedziałek i piątek

Trener Lechii Gdańsk Rafał Ulatowski już w poniedziałek meczem przeciwko Ruchowi Chorzów zadebiutuje przed gdańską publicznością. - Wierzę w to, że ten tydzień odmieni wizerunek drużyny i atmosferę wokół klubu. Marzę o dwóch zwycięstwach, w poniedziałek z Ruchem i w piątek z Polonią Warszawa - mówi.
Ulatowski opowiedział na łamach oficjalnej strony gdańskiego klubu o sytuacji kadrowej prowadzonej przez siebie drużyny. - Do treningów z pełnym obciążeniem wrócił Abdou Razack Traore. Chciałbym, żeby był w takiej dyspozycji w poniedziałek. Ivans Lukjanovs w piątek w pierwszej części treningu brał udział z całym zespołem, później profilaktycznie ćwiczył indywidualnie. Z każdym kolejnym dniem będziemy mu stopniowali obciążenia. Czy będzie gotowy już na poniedziałek - tu jeszcze jest znak zapytania, ale myślę, że jeśli nie w poniedziałek, to na pewno będzie gotowy na bój z Polonią - tłumaczy szkoleniowiec.

Ile punktów nowy trener Lechii chciałby zdobyć w najbliższych meczach? - Mamy dwa mecze w krótkim okresie czasu. Wierzę w to, że ten tydzień odmieni wizerunek drużyny i atmosferę wokół klubu. Wiadomo, że marzę o dwóch zwycięstwach i na pewno byłoby to spełnienie oczekiwań dla wszystkich - podkreśla Ulatowski.

Więcej o: