Sport.pl

Pogłoska, która wraca jak bumerang. Józef Wojciechowski chce kupić Lechię Gdańsk?

Kilka tygodni temu media obiegła pogłoska jakoby główny inwestor Lechii Gdańsk Andrzej Kuchar miał sprzedać swoje udziały właścicielowi Polonii Warszawa Józefowi Wojciechowskiemu. Wówczas obie strony zdecydowanie zaprzeczały tym doniesieniom. Teraz informacja ta wraca jak bumerang
W weekend ponoć doszło do kolejnych rozmów w tej sprawie. Znów nie potwierdza tego ani Lechia, ani prezes Wojciechowski (do Andrzeja Kuchara nie udało nam się dodzwonić). - Zdecydowanie dementujemy te pogłoski, nie mają one nic wspólnego z prawdą. Nie wiem dlaczego ktoś próbuje wprowadzić w klubie dodatkową nerwowość przed arcyważnym dla Lechii meczem z Ruchem - mówi rzecznik klubu Michał Lewandowski. W podobnym tonie wypowiada się prezes Wojciechowski. - W tej sprawie nie prowadzę z panem Kucharem żadnych rozmów. To zwykłe plotki. Ale w przyszłości, nie wiadomo, co się wydarzy - podkreśla właściciel Polonii.

Coś chyba jednak musi być na rzeczy skoro głośno mówi się o tym, że Wojciechowski zdał sobie sprawę, że w Polonii z różnych względów biznesu nie zrobi i rozgląda się za innym klubem, w który mógłby zainwestować. Oprócz Lechii podobno interesuje się Jagiellonią Białystok, gdzie tak jak w przypadku gdańskiego klubu jest większy potencjał kibicowski, a już w przyszłym roku ma być gotowy nowy stadion o pojemności 22 tys.

Więcej o:
Komentarze (2)
Pogłoska, która wraca jak bumerang. Józef Wojciechowski chce kupić Lechię Gdańsk?
Zaloguj się
  • Gość: coco jumbo

    0

    o, znów dziewczyny z pepsi areny nie mogą przeboleć porażki z koroną...

  • Gość: Ares

    0

    Skończyłyby się te wysokie zarobki i Polonia znów by była tam gdzie jej miejsce ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX