Sport.pl

Nowe twarze Lechii, czyli Jääger, Guruli i Tuszyński, są już w Gdańsku

Zgodnie z przewidywaniami na czwartkowych zajęciach Lechii Gdańsk pojawili się już nowi zawodnicy, czyli estoński obrońca Enar Jääger, gruziński skrzydłowy Alexander Guruli i ofensywny pomocnik Patryk Tuszyński.
Jak podaje oficjalna strona Lechii Jääger, Guruli i Tuszyński są już w Gdańsku. W środę przechodzili badania medyczne w poznańskiej klinice Rehasport, a dziś zameldowali się już na zajęciach Lechii. Najpierw wzięli udział w badaniach wydolnościowych, a później czekała ich wizyta u klubowego lekarza, dr. Macieja Pawlaka. W piątek powinni wziąć udział w zajęciach z całym zespołem. - Chcę się tutaj pokazać z dobrej strony i zostać - mówi Guruli. Na pozostanie w Lechii liczy też Patryk Tuszyński (na pierwszym planie), który w swoim poprzednim zespole był najskuteczniejszy. - Myślę pozytywnie. Przyszedłem tu i mam nadzieję już pozostać. Nie boję się rywalizacji - mówi z kolei 22-letni pomocnik MKS Kluczbork.

W dzisiejszych testach nie uczestniczyli tylko ci, którzy jeszcze leczą kontuzje. Zabrakło też oczywiście Abdou Razacka Traore, który z reprezentacją Burkina Faso przygotowuje się do udziału w Pucharze Narodów Afryki.Więcej o: