Karnety na mecze Lechii Gdańsk w rundzie wiosennej już w sprzedaży

Rozpoczęła się dystrybucja karnetów na rundę wiosenną obecnego sezonu (6 meczów). Abonamenty będą dostępne na Wyspach Lechii, w Starogardzie Gdańskim, na PGE Arenie Gdańsk oraz w internecie.
Dystrybucja karnetów podzielona będzie na dwa etapy: - do 31 stycznia prowadzona jest sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów z rundy jesiennej. Będzie można wykupić abonament na miejsce zajmowane w poprzedniej rundzie, lub zmienić je na dowolne z puli wolnych. - od 1 lutego do dnia poprzedzającego mecz z Wisłą Kraków - sprzedaż otwarta dla wszystkich posiadaczy Karty Kibica Lechii Gdańsk. Od rozpoczęcia drugiego etapu sprzedaży, w internecie możliwy będzie zakup przez jedną osobę większej liczby karnetów i biletów na pojedyncze mecze dla osób, które mają już wyrobione Karty Kibica Lechii.

Ceny karnetów (w zależności od sektorów): 100 zł (oszczędność 50 zł), 125 zł (55 zł), 175 zł (65 zł), 225 zł (75 zł), 325 zł (95 zł), 500 zł (130 zł). Sprzedaż karnetów trwać będzie do 15 marca stycznia.

Wszystkie informacje o sprzedaży karnetów (adresy Wysp Lechii, możliwe zniżki, jak kupić karnet przez internet) znajdziesz TUTAJ