Sport.pl

Trener Lechii Gdańsk Paweł Janas: Patryk Tuszyński? Fajnie się chłopak zaprezentował

- W akcji widziałem go po raz pierwszy. Był dynamiczny, przebojowy. Taki walczak. Zobaczymy, co pokaże dalej - tak trener Lechii Gdańsk Paweł Janas ocenia debiut w swoim zespole Patryka Tuszyńskiego.
Tuszyński to nowy piłkarz Lechii, do której trafił z II ligi z MKS Kluczbork. Jego początki w gdańskim klubie nie były łatwe, bo zawodnik miał kłopoty ze zdrowiem - narzekał na bóle mięśnia dwugłowego. Dopiero w środę w sparingu z z rumuńską Universitateą Cluj piłkarz po raz pierwszy miał okazję pokazać, co potrafi. - I fajnie się ten chłopak zaprezentował - ocenia trener Janas na stronie lechia.pl. - Dopiero pierwszy raz widziałem go w akcji. Był dynamiczny, przebojowy. Taki walczak. Zobaczymy, co pokaże dale. Przeciwko Universitatei Tuszyński zagrał 60 minut, został ustawiony na prawym skrzydle. Już na początku meczu po starciu z rywalem zabolało go kolano.

- Ma stłuczoną rzepkę w prawej nodze, ale to nic groźnego - uspokaja na oficjalnej stronie klubu Robert Dominiak, trener odnowy biologicznej Lechii.

A jak 22-letni zawodnik ocenia swój debiut w Lechii?

- Jestem zadowolony. Boczny pomocnik to dla mnie optymalna pozycja. Fajnie, że trener dał mi szansę. Chcę ją wykorzystać i na stałe zadomowić się w składzie - nie kryje Tuszyński.Więcej o:
Komentarze (2)
Trener Lechii Gdańsk Paweł Janas: Patryk Tuszyński? Fajnie się chłopak zaprezentował
Zaloguj się
 • jacol1969

  Oceniono 1 raz 1

  I TAKICH PIŁKARZY NAM TRZEBA MŁODZI I PRZEBOJOWI Z PERSPEKTYWAMI !!!!!!

 • barrtolini1910

  0

  Janosik w Lechi, czyli...:

  futbolbim.blogspot.com/2012/01/janas-w-lechii-czyli-z-deszczu-pod.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX