Sport.pl

Jakub Wilk: Chcę jak najszybciej dołączyć do Lechii Gdańsk

- Trener Paweł Janas już kilka razy namawiał mnie do przejścia do zespołów, które prowadził - mówi Jakub Wilk, który przejdzie z Lecha Poznań do Lechii Gdańsk.
Lechia porozumiała się już z Lechem w sprawie wypożyczenia Wilka, w czwartek klub z Gdańska ma uzgodnić ostatnie szczegóły z piłkarzem.

- Chcę jak najszybciej dołączyć do zespołu Lechii, który przebywa w Turcji - mówi Wilka na łamach "Głosu Wielkopolskiego". - Sam postanowiłem, że trzeba coś zmienić. Jesienią nie grałem zbyt dużo. Myślę, że w innym klubie tych występów byłoby więcej. A kolejne pół roku siedzenia na ławce rezerwowych raczej mi się nie uśmiecha.

Wilk jest już po rozmowie z nowym trenerem Lechii Janasem.

- Trener Janas już kilka razy namawiał mnie do przejścia do zespołów, które wcześniej prowadził. Do tej pory nasze drogi się nie zeszły. Ale do trzech razy sztuka. Trener mnie chce, ja też chcę zmienić klub, pozostaje mi tylko wywalczyć miejsce w jedenastce Lechii - mówi piłkarz, który jeszcze w tym tygodniu dołączy do przebywających na zgrupowaniu w Turcji piłkarzy Lechii.Więcej o: