Sport.pl

Lechia Gdańsk nie rezygnuje z Piotra Grzelczaka

Wciąż nie wiadomo, czy nowym piłkarzem Lechii Gdańsk zostanie Piotr Grzelczak. Na razie piłkarz poleciał na zgrupowanie z Widzewem Łódź.
Nowym piłkarzem Lechii został w czwartek Jakub Wilk, ale niewykluczone, że oprócz wypożyczonego z Lecha Poznań pomocnika, do Gdańska trafi również Grzelczak z Widzewa.

Nim też Lechia jest poważnie zainteresowana, piłkarz znalazł się liście życzeń trenera Pawła Janasa, jednak ewentualne sprowadzenie napastnika Widzewa do Gdańska może być trudniejsze, niż w przypadku Wilka. Na przeszkodzie stanąć mogą finanse, bowiem łódzki klub chciałby zatrzymać Grzelczaka u siebie i w związku z tym Lechii trudno będzie przebić ofertę Widzewa. Również sam piłkarz nie zdecydował jeszcze, czy chciałby opuszczać dotychczasowy klub.

Władze Lechii nie rezygnują jednak z negocjacji, mimo iż 24-letni napastnik znalazł się w ogłoszonej w czwartek kadrze Widzewa na obóz w Tunezji.

- Cały czas prowadzimy rozmowy w sprawie zakontraktowania Grzelczaka. Liczymy, że sprawa wyjaśni się ostatecznie do końca tygodnia - informuje rzecznik Lechii Michał Lewandowski.

Więcej o:
Komentarze (3)
Lechia Gdańsk nie rezygnuje z Piotra Grzelczaka
Zaloguj się
 • jacol1969

  Oceniono 2 razy 2

  PO CO NAM TEN GOŚĆ LEPSZY BYŁ BY CHYBA NIDO Z BOGDANKI !!!

 • barrtolini1910

  Oceniono 3 razy 1

  Janosikowe eldorado...:

  futbolbim.blogspot.com/2012/01/janas-w-lechii-czyli-z-deszczu-pod.html

 • timon1997

  Oceniono 7 razy -3

  Widzew nie oddawaj swych wychowanków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX