Jakub Kosecki nie dojechał na trening Lechii Gdańsk

Piłkarz Legii Warszawa Jakub Kosecki nie pojawił się na poniedziałkowym treningu Lechii Gdańsk, ale wszystko wskazuje na to, że będzie wypożyczony do zespołu biało-zielonych
21-letni Kosecki, syn byłego reprezentanta Polski Romana, w barwach Legii wystąpił w tym sezonie ledwie w czterech meczach, ale grał tylko "ogony" (w sumie spędził na boisku raptem 37 minut). Po pozyskaniu przez klub Hiszpana Nacho Novo oraz Argentyńczyka Ismaela Blanco nie ma on praktycznie żadnych szans na przebicie się do składu, dlatego warszawski klub zgodził się na jego wypożyczenie. Jednak Kosecki w poniedziałek nie pojawił się na treningu Lechii.

- Ciężko powiedzieć czy Kosecki będzie na wiosnę naszym piłkarzem. Negocjacje trwają - mówi rzecznik prasowy klubu Michał Lewandowski.

Jak udało nam się dowiedzieć, Kosecki prawdopodobnie we wtorek pojawi się w Gdańsku, co oznaczać będzie wypożyczenie do Lechii.Czasu nie ma już dużo, gdyż okno transferowe w polskiej ekstraklasie zamyka się w środę o północy. Piłkarzem biało-zielonych na pewno nie będzie Brazylijczyk Nildo, który ma kłopoty ze zdrowiem. Wciąż nie wiadomo też jak zakończy się próba wypożyczenia z Wisły Kraków Patryka Małeckiego. Pomocnik "Białej Gwiazdy" jedną nogą był już ponoć w ŁKS, ale nie pojawił się na poniedziałkowym treningu łódzkiego zespołu i póki co jego najbliższa przyszłość jest nieznana.

Według nieoficjalnych informacji Wisła nie zgodzi się na wypożyczenie go do żadnego innego klubu (do tej pory nie zgłosił się żaden klub z chęcią definitywnego wykupienia piłkarza), dopóki Małecki nie przedłuży kończącej się 31 grudnia tego roku umowy.