Sport.pl

Zobacz, co potrafi nowy piłkarz Lechii Gdańsk Jakub Kosecki [WIDEO]

Jakub Kosecki rundę wiosenną ekstraklasy rozegra w barwach Lechii Gdańsk, gdzie został wypożyczony z Legii Warszawa. Czym będzie czarować publiczność na gdańskiej PGE Arenie? Bramkami, asystami i dryblingami - ZOBACZ!
Syn byłego reprezentanta Polski Romana Koseckiego od wtorku trenuje już z drużyną Lechii. I liczy, że zdąży do siebie przekonać trenera Pawła Janasa, a ten pozwoli mu na debiut w gdańskim zespole w sobotnim meczu z Wisłą Kraków.

- Mam za sobą ciężki okres, bo w ostatnich czasie były dwa pogrzeby w mojej rodzinie. Trener Legii dał mi czas na pozbieranie się, nie wystawiał w ostatnich spotkaniach. Zapewniam, że jestem zdrowy, nie mam żadnej kontuzji. Chcę jak najszybciej zadebiutować w Lechii - powiedział portalowi Trójmiasto.pl młody pomocnik.

Kosecki może w Lechii grać na prawym oraz lewym skrzydle, tak jak w Legii, a wcześniej w ŁKS Łódź. Zwłaszcza w łódzkim zespole 21-letniemu pomocnikowi wiodło się znakomicie. W ubiegłym sezonie w 28 meczach I ligi zdobył 11 bramek, z czego pięć w trzech ostatnich trzech.

Jak czarował łódzką (i nie tylko) publiczność, zobaczysz na poniższym wideo:Zawodnik zapowiada, że podobnych zagrań będzie się można po nim spodziewać już w biało-zielonej koszulce.

- Oczywiście, że chciałbym strzelać jak najwięcej goli i zaliczyć dużo asyst, ale najważniejsza jest dla mnie regularna gra w ekstraklasie i dobro drużyny. Najważniejsze są wyniki Lechii, choć mam też osobiste plany - dodaje Kosecki.Więcej o: