Lwy Północy zapraszają dzieci i młodzież na mecze Lechii Gdańsk

Lechia Gdańsk i Stowarzyszenie Kibiców ?Lwy Północy" zapraszają dzieci i młodzież na najbliższe mecze biało-zielonych z Koroną Kielce i Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jeśli chcesz bezpłatnie przyjść ze swoją klasą na PGE Arenę na mecze Lechii wystarczy wysłać zgłoszenie.
Zaproszenie kierowane jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, ośrodków opiekuńczych, których podopieczni chcieliby zawitać na PGE Arenę Gdańsk. "Lwy Północy" zachęcają również fankluby Lechii, by na najbliższe spotkania z Koroną Kielce (poniedziałek, 19 marca, godz. 18.30) i Podbeskidziem Bielsko-Biała (sobota, 24 marca, godz. 15.45) pomogły dzieciom ze swoich terenów w obejrzeniu meczu i głośnym dopingowaniu naszego ukochanego klubu. Wszystkim dzieciom wraz z opiekunami (na 10 dzieci przypada 1 opiekun) klub zapewni bezpłatne zaproszenia do sektora rodzinnego.

Co trzeba zrobić, aby odwiedzić PGE Arenę i dopingować piłkarzy Lechii? Wystarczy wypełnić formularz z zamówieniem biletów i przesłać go na adres mailowy: bilety@lechia.pl. Formularz jest do pobrania na stronie lechia.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń:

- na mecz Lechia - Korona Kielce (do piątku 16 marca do godz. 12)

- na mecz Lechia - Podbeskidzie (do czwartku 22 marca do godz. 24)