Krzysztof Bąk z Lechii Gdańsk: Korona Kielce jest dużo lepsza od Górnika Zabrze

- Można ubolewać, że w ofensywie nie wypadliśmy tak dobrze, jak w spotkaniu z Górnikiem, ale należy podkreślić, że Korona jest dużo lepsza od piłkarzy z Zabrza - mówi po remisie z Koroną Kielce (0:0) obrońca Lechii Gdańsk Krzysztof Bąk.
- Remis z Koroną to zdecydowanie nie było to, o co chcieliśmy grać w tym meczu. Myślę jednak, że ten remis należy uznać za sprawiedliwy. Szkoda, że nie wygraliśmy, ale w sytuacjach podbramkowych było remisowo, więc ten wynik nie krzywdzi żadnej ze stron - uważa Bąk.

W poprzednim meczu Lechia strzeliła dwie bramki Górnikowi (2:2), z Koroną znów była nieskuteczna.

Bąk: - Można ubolewać, że w ofensywie nie wypadliśmy tak dobrze, jak w spotkaniu z Górnikiem, ale podkreślić należy, ze Korona jest zespołem dużo lepszym. Kielczanie pokazali, że potrafią wygrywać z każdym, ale my umieliśmy się im przeciwstawić. Cieszymy się, że udało nam się zagrać bez straty bramki i myślę, że zdobyty punkt w ostatecznym rozrachunku może okazać się niezwykle cenny. Nie przegraliśmy, więc możemy w miarę spokojnie przygotowywać się do następnego spotkania. Nasza gra nie wyglądała źle, ale mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie jeszcze lepiej.