Bilet za 10 zł, czyli sposób Lechii Gdańsk na uratowanie frekwencji na PGE Arenie

Liczba kibiców oglądających mecze Lechii Gdańsk na PGE Arenie spada w dramatycznym tempie. Pierwsze spotkanie na nowym stadionie biało-zielonych z Cracovią obejrzało blisko 35 tys. kibiców, ostatni mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała nieco ponad 10. By stadion nie świecił pustkami, gdański klub przygotował dla kibiców specjalną promocję
Na mecz z Zagłębiem Lubin, który odbędzie się w Wielkanocny Poniedziałek o godz. 16, bilety kosztować będą 10 zł. Cena dotyczyć będzie wszystkich sektorów PGE Areny, z wyjątkiem trybuny czerwonej, na której utrzymane zostaną dotychczasowe ceny. Obniżony koszt zakupu wejściówki oznacza jednak, że na mecz z Zagłębiem nie będą obowiązywały żadne zniżki. Bilety na sektor rodzinny kosztować będą dla dzieci 5 zł, a dla opiekuna 10 zł.

Lechia, Arka, Prokom, Atom, Lotos... - sportowe Trójmiasto na Facebooku! plus jeden? »


Klub przygotował też promocję dla kibiców, którzy będą chcieli przyjechać na mecz własnym samochodem. Przy jednorazowym zakupie czterech biletów w Internecie, na klubowej wyspie lub w kasach PGE Areny, na wybraną kartę kibica będzie można otrzymać gratis miejsce parkingowe.

Do 1 kwietnia bilety można kupić w Internecie, wyspach klubowych w centrach handlowych oraz w punktach obsługi na PGE Arenie i Starogardzie Gdańskim. Od 2 kwietnia wejściówki będą dostępne również w kasach stadionu.