Sport.pl

Sylwester Patejuk przeniesie się z Podbeskidzia Bielsko-Biała do Lechii Gdańsk?

Choć sezon ekstraklasy jeszcze się nie zakończył, to w klubach szykowane już sa pierwsze przymiarki transferowe. Latem do Lechii Gdańsk miałby dołączyć Sylwester Patejuk z Podbeskidzia Bielsko-Biała
Patejukowi z końcem czerwca b.r. kończy się kontrakt z Podbeskidziem. Jak dotąd napastnik nie zdecydował się podpisać nowej umowy z dotychczasowym klubem. Według dziennika Fakt, Patejuk jest już po słowie z Lechią i latem miałby przenieść się właśnie do Gdańska. Sam zawodnik na razie nie wypowiada się w kwestii ewentualnego transferu. - Nie komentuję tego. Podobnie jak spraw związanych z moją dalszą grą w Podbeskidziu - mówi krótko Patejuk.

Lechia to już drugi klub, z którym łączone jest nazwisko napastnika Podbeskidzia. W grudniu spekulowało się, że Patejuk mógłby trafić do Legii Warszawa. Tam miał zastąpić sprzedanego do Tereka Grozny Macieja Rybusa. Ostatecznie do transferu nie doszło i Patejuk rundę wiosenną spędził w Bielsku-Białej.

CZY SYLWESTER PATEJUK PRZEJDZIE DO LECHII GDAŃSK? Sportowe Trójmiasto na Facebooku! Plus jeden? »


W obecnym sezonie Patejuk w ekstraklasie zagrał w 26 meczach. Strzelił cztery bramki, w tym jedną Lechii na PGE Arenie, w wygranym przez Podbeskidzie meczu 3:2.

Więcej o: