Sport.pl

Krzysztof Łętocha kandydatem na trenera Lechii Gdańsk

Do nazwisk trenerów, którzy mieliby w przyszłym sezonie prowadzić Lechię Gdańsk dołączyło kolejne. Na ławce trenerskiej biało-zielonych miałby zasiąść Krzysztof Łętocha
Choć Paweł Janas nie jest już trenerem Lechii od 25 maja, to nazwisko jego następcy wciąż nie jest znane. Po upadku kandydatur Czesława Michniewicza i Leszka Ojrzyńskiego na placu boju pozostali m.in. Jacek Zieliński, Dariusz Kubicki i Kazimierz Moskal. Do tego grona dołączył jednak kolejny kandydat - trener Okocimskiego KS Brzesko Krzysztof Łętocha. Sam zainteresowany nie zaprzecza, że otrzymał ofertę z Gdańska, choć swoje szanse na zatrudnienie w Lechii ocenia jako minimalne. - To miłe, jeśli ktoś zauważa twoją pracę, ale fakt, że znalazłem się na liście kandydatów na przejęcie sterów w Lechii po Pawle Janasie nie oznacza, że trafię na Wybrzeże. Nie uważam, abym miał jakieś większe szanse z pozostałymi kandydatami. Skupiam się na przygotowaniach do sezonu z Okocimskim - przyznaje Łętocha na oficjalnej stronie klubu z Brzeska.

ŁĘTYOCHA TO DOBRY KANDYDAT NA TRENERA LECHII? oceń na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »


Łętocha w minionym sezonie może pochwalić się sporym sukcesem. Prowadzony przez niego Okocimski zdecydowanie wygrał rozgrywki II ligi wschodniej i po 14 latach awansował na zaplecze ekstraklasy. Jego kontrakt z klubem wygasa 31 grudnia 2012 roku.

Więcej o:
Komentarze (4)
Krzysztof Łętocha kandydatem na trenera Lechii Gdańsk
Zaloguj się
 • kamatera

  Oceniono 4 razy 0

  Bierzcie WÓJTOWICZA trenera Puszczy Niepolomice, wychowanka LECHII !!!!!!

 • tom-mon

  Oceniono 1 raz -1

  to może jakiegoś trenera od ping-ponga? jak szaleć to szaleć!

 • 1aniolg

  Oceniono 1 raz -1

  babcie klozetową zatrudnijcie, wstyd i hańba!!!

 • bartassa

  Oceniono 4 razy -2

  a żeby Was, Lechię - taki Wojciechowski kupił !! .. ... to będziecie mieli ośmiu-dziesięciu trenerów w Sezonie.
  Byłoby wesoło i wszystkie rybki skakałyby z radości w Bałtyku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX