Sport.pl

Lechia Gdańsk jedzie na spotkanie z Koroną Kielce. Piotr Grzelczak poza kadrą meczową, wraca Vytautas Andriuskevicius

Zasadzie, że zwycięskiego składu się nie zmienia, nie zamierza hołdować trener Lechii Gdańsk Bogusław Kaczmarek. Szkoleniowiec biało-zielonych znów inaczej skompletował skład swojej kadry na mecz z Koroną Kielce. Zaskoczeniem jest brak w ?18? Piotra Grzelczaka.
- Do kadry meczowej zabieram tych, którzy są obecnie w najlepszej formie. Nie znaczy to jednak, że ci zawodnicy, którzy nie pojadą z drużyną do Kielc, nie otrzymają swojej szansy w kolejnych spotkaniach - mówi Kaczmarek, który oprócz Grzelczaka na mecz z Koroną nie powołał również Piotra Wiśniewskiego, Deleu oraz Marko Bajicia. Urazy wykluczyły z kolei Piotra Brożka i Andreu.

Niespodzianką jest powrót do meczowej "18" Vytautasa Andriuskeviciusa. Litwin, który w dwóch ostatnich spotkaniach poczynania swoich kolegów oglądał z trybun, wrócił do łask Kaczmarka i pojedzie z zespołem do Kielc. Miejsce w "18" znalazło się również dla Wojciecha Zyski oraz ponownie dla Łukasza Kacprzyckiego.

Kadra Lechii na mecz z Koroną:

Bramkarze: Michał Buchalik, Bartosz Kaniecki

Obrońcy: Vytautas Andriuskevicius, Krzysztof Bąk, Jarosław Bieniuk, Levon Hajrapetjan, Rafał Janicki, Sebastian Madera

Pomocnicy: Łukasz Kacprzycki, Mateusz Machaj, Paweł Nowak, Marcin Pietrowski, Ricardinho, Łukasz Surma, Abdou Razack Traore, Wojciech Zyska

Napastnicy: Adam Duda, Grzegorz Rasiak

Jak oceniasz kadrę, którą Kaczmarek zabrał do Kielc? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »


Więcej o:
Skomentuj:
Lechia Gdańsk jedzie na spotkanie z Koroną Kielce. Piotr Grzelczak poza kadrą meczową, wraca Vytautas Andriuskevicius
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX