Sport.pl

Piłkarzy Lechii Gdańsk w 2013 roku przyćmią... kibicki!

Lechia Gdańsk ogłosiła casting dla kobiet, które chciałyby wystąpić na kartach specjalnego kalendarza, który gdański klub przygotowuje na 2013 r. - Chcemy przygotować wyjątkowy kalendarz, który pokaże m.in., że piłka nożna i kibicowanie Biało-Zielonym to nie tylko domena panów - podkreśla Tomasz Danowski, dyrektor marketingu Lechii.
- Na PGE Arenę przychodzi coraz więcej rodzin, kobiet i dzieci. Chcemy, by ten kalendarz był wyjątkową pamiątką i odejściem od standardowych tego typu publikacji - tłumaczy Danowski. - Ten wyjątkowy kalendarz ma pokazać, że piłka nożna i kibicowanie biało-zielonym to nie tylko domena panów - dodaje.

Kalendarz zostanie przygotowany na 2013 rok. Wszystkie panie chętne do wzięcia udziału w castingu mogą przesyłać zgłoszenia do 21 października, tylko drogą mailową (kalendarz@lechia.pl). Aby zgłoszenie było poprawne, należy przesłać trzy fotografie i mieć ukończone 18 lat. Klub prosi też, by na przesłanych fotografiach zawarty był element nawiązujący do Lechii, np. koszulka lub szalik. Wybrane kandydatki wezmą udział w profesjonalnej sesji fotograficznej zorganizowanej przez klub. Nie zabraknie w niej elementów piłkarskich, a scenerią będzie stadion PGE Arena Gdańsk.

Co myślicie o takiej formie promocji? Podyskutujmy na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o: