Środowe sparingi Lechii Gdańsk znów do obejrzenia w systemie pay-per-view

Przebywający na zgrupowaniu w Cetniewie piłkarze Lechii Gdańsk rozegrają w środę dwa mecze sparingowe - z Polonią Warszawa oraz Gryfem Wejherowo. Będzie je można obejrzeć w internecie w technologii pay-per-view.
Taki sposób transmisji meczów Lechii swój debiut miał w sobotę, kiedy biało-zieloni rozegrali również dwa sparingi: z Wisłą Płock oraz Concordią Elbląg.

- Na żywo każdą relację śledziło kilkuset widzów. W najbliższą środę chcemy to powtórzyć, ale z inną firmą - telewizją internetową KP Sport - mówi na stronie lechia.pl rzecznik klubu Michał Lewandowski. Środowe transmisje (z Polonią o godz. 14, z Gryfem o godz. 16.15) zostaną zrealizowane przy użyciu trzech kamer z pełną oprawą graficzną, fachowym komentarzem oraz dynamicznymi powtórkami.

Jak obejrzeć mecze Lechii? Aby uzyskać dostęp do relacji, należy wysłać SMS o treści AP.kpsport pod numer 75068 (Koszt SMS 6,15 zł z VAT), lub przelewem elektronicznym dostępnym pod linkiem dostępnym TUTAJ na kwotę 3 zł. Więcej informacji o relacji pay-per-view ze środowych meczów Lechii można znaleźć TUTAJ. Relacja internetowa dostępna będzie na stronach: www.lechia.pl, www.kpsport.pl, www.kpsport.tv, www.popler.tv/kpsport2.

3 złote za sparing Lechii to dobra cena? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »