Łukasz Kacprzycki z Lechii Gdańsk: Remis z Polonią Warszawa to porażka

Mocno rozczarowany był po meczu z Polonią Warszawa Łukasz Kacprzycki z Lechii Gdańsk. Według pomocnika biało-zielonych remis 1:1 z ?Czarnymi Koszulami? można odebrać jako porażkę.
Kacprzycki na boisku w meczu z Polonią pojawił się w 58. minucie, kiedy zmienił bezbarwnego Mohammeda El-Amine Rahoui. Jego wejście wniosło nieco ożywienia do ofensywny biało-zielonych, choć zbawcą Lechii Kacprzycki w Warszawie nie został. Po spotkaniu Kacprzycki nie krył frustracji z powodu wyniku. Gdańszczanie objęli prowadzenie w 83. minucie po strzale Piotra Wiśniewskiego. W 88. minucie wyrównał Miłosz Przybecki.

- To dla nas niedosyt, by nie powiedzieć, że porażka - mówił po spotkaniu Kacprzycki w rozmowie z lechiagdansk.tv. - I to nie pierwsza, bo w podobny sposób traciliśmy punkty w meczach ze Śląskiem Wrocław czy Zagłębiem Lubin. Strzelamy bramkę, wychodzimy na prowadzenie i mamy mecz pod kontrolą. Nagle rywal stwarza sobie zagrożenie, zdobywa bramkę na 1:1 w samej końcówce i znów pozbawia nas trzech punktów - dodał Kacprzycki.

Więcej wypowiedzi piłkarzy po meczu Polonia - Lechia na lechiagdansk.tv

Remis z Polonią to porażka Lechii? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »