Atrakcje dla kibiców Lechii Gdańsk przed meczem z Jagiellonią Białystok

Na kibiców, którzy przy okazji niedzielnego meczu Lechii Gdańsk z Jagiellonią Białystok (początek o godz. 17, relacja na trojmiasto.sport.pl) zdecydują się wcześniej przyjechać na PGE Arenę, czekać będą atrakcje przygotowane przez sponsora rozgrywek - firmę T-Mobile. Z kolei w przerwie meczu zorganizowany będzie konkurs dla kibiców na murawie.
FanZone T-Mobile funkcjonowała już kilkakrotnie przy stadionie PGE Arena Gdańsk i zawsze cieszyła się dużym powodzeniem wśród kibiców. Jak zwykle będzie zlokalizowana w pobliżu pawilonu kasowego przy stadionie od strony ul. Żaglowej. Strefa będzie funkcjonować od momentu otwarcia bram na stadion, na dwie godziny przed meczem, a zabawa w niej będzie bezpłatna. Kibice będą mogli skorzystać m.in. ze stanowisk do gry w PlayStation 2 i w Xboxa z grą FIFA 2013, profesjonalnych stołów do gry w piłkarzyki oraz wielu innych atrakcji.

Dodatkowo w przerwie meczu dla kibiców będzie zorganizowany konkurs slalomu z piłką na murawie. W pierwszej połowie spotkania maskotka gdańskiej Lechii - Lew - rozrzuci w trybuny specjalnie oznakowane piłeczki. Osoby, które je złapią w przerwie meczu, będą mogły zmierzyć się ze specjalnie przygotowanym slalomem piłkarskim. Do wygrania będą oczywiście atrakcyjne nagrody. Więcej szczegółów na klubowej stronie lechia.pl.

Klub tradycyjnie zachęca też kibiców do przyjazdu na niedzielne spotkanie pociągami SKM. Kolejki na trasie Gdańsk Główny - Stadion/Expo rozpoczną kursowanie od godz. 14.28. Przed meczem przewidzianych jest w sumie osiem kursów na tej trasie. Po spotkaniu pociągi SKM rozpoczną kursowanie ze stacji Stadion/Expo o godz. 19. W drodze do Gdańska Głównego przewidziano dziewięć kursów powrotnych. Dla kibiców przejazd pociągami SKM przed i po meczu jest bezpłatny. Szczegółowy rozkład jazdy pociągów można znaleźć na stronie lechia.pl.