Piłkarz Lechii Gdańsk Kacper Łazaj zdobył gola dla reprezentacji Polski

Trwa dobra passa młodych piłkarzy Lechii Gdańsk. Po Adamie Gołuńskim kolejnym zawodnikiem biało-zielonych, który zdobył gola dla reprezentacji Polski, jest Kacper Łazaj. Zrobił to w meczu kadry U-18 z Czechami.
Gołuński gola dla reprezentacji Polski do lat 16 zdobył na początku tygodnia, teraz w dwa lata starszym zespole jego wyczyn powtórzył Łazaj. Pomocnik Lechii strzelił bramkę w wyjazdowym towarzyskim meczu z Czechami. Biało-czerwoni wygrali 2:1, a Łazaj pokonał bramkarza rywali już w 2. minucie. Drugiego gola dla Polaków zdobył Adam Dźwigała z Jagiellonii Białystok.

W meczu tym wystąpiło jeszcze dwóch piłkarzy Lechii: Paweł Dawidowicz (grał na środku obrony, zszedł z boiska po pierwszej połowie) oraz Damian Kugiel (wszedł w 60. minucie na pozycję wysuniętego napastnika).

Który z młodych piłkarzy Lechii zrobi największą karierę? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »