Młodzi piłkarze Lechii Gdańsk grali w reprezentacji Polski. Gol Oktawiana Skrzecza

Trzech piłkarzy Lechii Gdańsk grało w ostatnich dniach w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Łukasz Kacprzycki wystąpił w meczu kadry do lat 19 z Bośnią i Hercegowiną, z kolei Oktawian Skrzecz i Adam Gołuński wraz z zespołem biało-czerwonych biorą udział w turnieju do lat 16 im. Bannikowa na Ukrainie. Ten pierwszy w jednym ze spotkań zdobył bramkę.
Kacprzycki w meczu z Bośnią i Hercegowiną (odbył się w Legnicy) zagrał całe 90 minut. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:1, a jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Martin Kobylański.

Z kolei Skrzecz i Gołuński mają już za sobą dwa mecze turnieju im. Bannikowa. W pierwszym, wygranym 1:0 z Białorusią, Skrzecz rozegrał cały mecz, a Gołuński pojawił się na boisku od początku drugiej połowy. W drugim, przegranym 1:2 z Turcją, Skrzecz wszedł do gry w 53. min i w końcówce zdobył jedyną bramkę dla Polaków. Gołuński tym razem nie wystąpił.

W ostatnim meczu grupowym Polacy zmierzą się w sobotę z Ukrainą.

Czy Gołuński lub Skrzecz zadebiutują w tym sezonie w ekstraklasie? Podyskutuj na Facebooku trojmiasto.sport.pl! »