Sport.pl

Grzegorz Rasiak przedłuży kontrakt z Lechią Gdańsk? Z przyjemnością tu zostanę

Przed sezonem 2012/2013 Grzegorz Rasiak zapowiadał, że strzeli dla Lechii Gdańsk co najmniej 10 goli. Ostatecznie jego dorobek to cztery zdobyte bramki. Były reprezentant Polski celu nie zrealizował. Czy powinien rozstać się z klubem?
Przez większość sezonu Rasiak był uznawany w Lechii za jedno z największych rozczarowań. Do 26. kolejki doświadczony napastnik miał tylko jednego gola i zaliczył jedną asystę. Finisz rozgrywek był jednak w wykonaniu Rasiaka prawdziwie imponujący. W pięciu spotkaniach strzelił trzy bramki i miał dwie asysty. Czy udana końcówka sezonu sprawi, że Rasiak zapewni sobie przedłużenie kontraktu z Lechią, który wygasa z końcem czerwca? Sam zawodnik deklaruje, że swoje dalsze piłkarskie losy wiąże z gdańską drużyną.

- W tym sezonie strzeliłem cztery gole, miałem też trzy asysty, ale trzeba pamiętać, że zagrałem 11 meczów w pierwszym składzie i myślę, że to główny powód, że trafiałem rzadziej, niż wcześniej zakładałem. Z wielką przyjemnością zostanę w Lechii, ale to zależy od klubu - mówi Rasiak za pośrednictwem portalu lechia.pl.

Jak na razie przyszłość Rasiaka w Lechii jest niewyjaśniona. Podobnie jest z Łukaszem Surmą i z Marcinem Pietrowskim, którym także kończą się kontrakty, a którzy nowych umów z biało-zielonymi, póki co, nie podpisali.

Z kim Lechia powinna przedłużyć kontrakty? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o: