Sport.pl

Mecz Lechia Gdańsk - Barcelona tylko w Telewizji Polskiej

Wyjątkowe spotkanie rozpoczynające światowe tournee Barcelony, które 20 lipca odbędzie się na PGE Arenie oprócz 40 tysięcy widzów na stadionie będą mogli oglądać także widzowie Telewizji Polskiej.
Im bliżej Super Meczu 213 pomiędzy Lechią i Barceloną otrzymujemy coraz więcej nowych informacji dotyczących tego wydarzenia. Dowiedzieliśmy się, że organizator przekazał klubowi z Gdańska dodatkową pulę około pięciu tysięcy biletów, teraz wszyscy ci, którzy nie zdołali zakupić wejściówek będą mogli obejrzeć to spotkanie w telewizji. Warto dodać, że transmisja będzie dostępna w kanałach otwartych.

Transmisję z tego wydarzenie przeprowadzi tylko Telewizja Polska. Mecz będzie można obejrzeć w TVP1, TVP SPORT oraz na stronie SPORT.TVP.PL.

Bilety wciąż dostępne są na stronie ebilet.pl.

Wszystko o Super Meczu 2013 na stronie trojmiasto.sport.pl i na twitter.com/3miasto_sportpl!

Więcej o:
Komentarze (1)
Mecz Lechia Gdańsk - Barcelona tylko w Telewizji Polskiej
Zaloguj się
 • fan_pilki

  Oceniono 3 razy 3

  "Dowiedzieliśmy się, że organizator przekazał klubowi z Gdańska dodatkową pulę około pięciu tysięcy biletów, teraz wszyscy ci, którzy nie zdołali zakupić wejściówek będą mogli obejrzeć to spotkanie w telewizji"

  To są jakieś "bilety telewizyjne" czy co?
  A może chodziło o to że zabrali ludziom 5 tyś biletów, i będę oni musieli obejrzeć mecz w telewizji?

  Niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem... a autor tego tekstu najwyraźniej nie potrafi pisać ze zrozumieniem. Dramat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX