Lechia Gdańsk znów nie ma szczęścia do weekendów. Mecz z Jagiellonią Białystok w poniedziałek

Ekstraklasa SA zaprezentowała szczegółowy terminarz trzeciej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Lechia Gdańsk zagra w niej na PGE Arenie z Jagiellonią Białystok w poniedziałek 5 sierpnia.
W trzech pierwszych kolejkach gdańszczanie ani razu nie zagrają w weekend. Ich inauguracyjny mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała wyznaczono bowiem na poniedziałek 22 lipca ze względu na towarzyskie spotkanie biało-zielonych z Barceloną zaplanowane na sobotę 20 lipca. W drugiej kolejce podopieczni Michała Probierza zagrają w Chorzowie z Ruchem w piątek 26 lipca o godz. 18. Z kolei z Jagiellonią w Gdańsku ponownie w poniedziałek 5 sierpnia o godz. 18.

W ubiegłym sezonie gdańszczanie również nie mieli szczęścia, jeśli chodzi o terminarz. Na początku rundy wiosennej pierwsze sześć meczów Lechii wypadało albo w piątki (Polonia Warszawa, Pogoń Szczecin, Lech Poznań), albo w poniedziałki (Korona Kielce, Piast Gliwice, Wisła Kraków). Dopiero w siódmym wiosennym spotkaniu biało-zieloni zagrali w niedzielę z Jagiellonią.
Co sądzisz o poniedziałkowych i piątkowych terminach meczów Lechii? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »