Super Mecz na PGE Arenie pełen emocji

Już 20 lipca na PGE Arenie wszyscy fani piłki nożnej będą mieli swoje święto. W Polsce wystąpi wielka Barcelona. Oprócz emocji sportowych organizatorzy zaproponują fanom na trybunach dodatkowe atrakcje okołomeczowe.
Sportowo o sobotnim meczu Lechii z Barceloną powiedziano już prawie wszystko. Organizator nie zapomniał jednak o wszystkich tych, którzy na stadion przychodzą bardziej towarzyszko i żeby zobaczyć niesamowitą atmosferę na trybunach. Już na dwie godziny przed meczem zostaną otwarte bramy wejściowe (godz. 18.30). Na stadionie odbędą się pokazy akrobatyczne oraz specjalna prezentacja zespołów. Tuż przed meczem uhonorowani zostaną piłkarze Lechii żegnający się z drużyną. Przyznane zostanie również wyróżnienie dla najlepszego zawodnika Lechii w minionym sezonie.

Warto zostać także po zakończeniu spotkania, ponieważ planowany jest wyjątkowy pokaz pirotechniczny. I tak do 40 minut po ostatnim gwizdku wszyscy, którzy planują przyjechać samochodem na parking pod PGE Areną, nie będą mogli z niego wyjechać, aby pozostali, niezmotoryzowani kibice mogli bezpiecznie opuścić stadion.