Sędziowie meczu Lechii Gdańsk z Ruchem Chorzów będą ubrani na biało?

Piątkowy mecz Lechii Gdańsk w Chorzowie z Ruchem sędziować będzie wracający po karencji Tomasz Musiał. Wszystko wskazuje na to, że on i jego asystenci od stóp do głów ubrani będą na biało!
Białe stroje sędziów? Takiej sytuacji w historii ekstraklasy jeszcze nie było. - Szykujemy się na to już od jakiegoś czasu. Jeśli sprzęt dojedzie, to sędziowie w meczu Lechii z Ruchem wystąpią w białych kompletach - mówi szef kolegium sędziów Zbigniew Przesmycki. - Może to być trochę kontrowersyjne. Pamiętam, jak kiedyś szokiem były inne buty piłkarskie niż czarne, jednak po czasie widzimy, że na boisku mamy obecnie wszystkie kolory tęczy. Liczę, że będzie to spora ciekawostka - dodaje Przesmycki.

Przypomnijmy, że Musiał miał poprowadzić towarzyskie spotkanie Lechii z Barceloną, ale ponieważ z urlopu wrócił z nadwagą, został karnie odsunięty od sędziowania tego meczu. Teraz z wagą jednego z najlepszych polskich arbitrów jest już wszystko w porządku (zobacz TUTAJ) i nic nie stoi na przeszkodzie, aby wrócił on na ligowe boiska. Wszystko wskazuje na to, że w białych strojach.

Piątkowy mecz w Chorzowie rozpocznie się o godz. 18. Relacja na trojmiasto.sport.pl.

Czy białe stroje sędziów to fajny pomysł? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »