Sport.pl

Piłkarz Lechii Gdańsk Deleu: Znów zabrakło koncentracji, musimy o tym porozmawiać z trenerem i całą drużyną

Najlepszym piłkarzem meczu Lechii Gdańsk z Ruchem w Chorzowie (1:1) był prawy obrońca gości Deleu. Brazylijczyk uważa, że jego zespół niepotrzebnie stracił dwa punkty, a przyczyną był m.in. brak koncentracji.
Deleu już w 3. min strzelił w Chorzowie pięknego gola na 1:0 (zobacz TUTAJ), ale Lechia znów nie potrafiła utrzymać prowadzenia. Niedługo potem wyrównał Marcin Malinowski. Brazylijczyk po zdobyciu gola pobiegł w kierunku sektora kibiców biało-zielonych, a łatwo nie miał, gdyż po drodze musiał przeskoczyć kilka reklam.

- Przede wszystkim chciałem podziękować kibicom, którzy przyjechali za nami do Chorzowa. Swojego gola dedykuję każdemu z tych, którzy byli na stadionie Ruchu, i tym, którzy zostali w Gdańsku i oglądali mecz w telewizji - mówił po spotkaniu Deleu. - Szkoda, że nie udało nam się wygrać tego meczu. Niestety, znów straciliśmy dwa punkty, ale teraz trzeba podnieść głowę do góry i myśleć już o kolejnym spotkaniu. Moim zdaniem ponownie zabrakło nam troszkę koncentracji. Musimy o tym porozmawiać z trenerem i całą drużyną, i mam nadzieję, że już w kolejnym meczu takie błędy nam się nie przydarzą - podkreślił Brazylijczyk.

Zgadzasz się ze słowami Deleu? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Który piłkarz strzeli w tym sezonie najwięcej goli dla Lechii?
Więcej o:
Skomentuj:
Piłkarz Lechii Gdańsk Deleu: Znów zabrakło koncentracji, musimy o tym porozmawiać z trenerem i całą drużyną
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX