Bilety na Super Mecz Lechii Gdańsk z Barceloną kupisz na Jarmarku Dominikańskim

Do spotkania Barcelony z Lechią Gdańsk pozostały już tylko godziny. Wciąż dostępne są bilety na Super Mecz, które oprócz przez strony internetowe można nabywać także w punkcie na Jarmarku św. Dominika
Już we wtorek 30 lipca na PGE Arenie odbędzie się wyjątkowy mecz, święto wszystkich fanów piłki nożnej. W towarzyskim spotkaniu zmierzą się ze sobą Lechia oraz Barcelona, w składzie której wystąpią tacy piłkarze jak Messi czy nowy nabytek Dumy Katalonii Neymar. O udziale Brazylijczyka w Super Meczu pisaliśmy jako pierwsi tutaj.

Bilety na to spotkanie są wciąż dostępne na stronach super-mecz.pl, ebilet.pl oraz kupbilet.pl. Jednak jeśli ktoś wciąż docenia tradycyjny zakup wejściówek, może je nabyć na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku. Gdański Jarmark św. Dominika jest najstarszą w Polsce imprezą plenerową handlowo-rozrywkową. Długoletnia tradycja i ogromna ilość atrakcji powodują, że jest to największa tego typu impreza w Polsce i jedna z kilku największych w Europie. Specjalny punkt "objazdowy" podczas tego wydarzenia otworzył jeden z dystrybutorów biletów na Super Mecz portal ebilet.pl. W poniedziałek oraz wtorek wejściówki nabywać będzie można także w AmberExpo naprzeciw PGE Areny w Gdańsku.