W Lechii Gdańsk kolejka chętnych po... koszulkę Leo Messiego

Okazja gry przeciwko Leo Messiemu nie zdarza się często. A możliwość wymiany z nim koszulki to dla wielu piłkarzy marzenie. W obozie Lechii Gdańsk przed meczem z FC Barceloną (wtorek, godz. 20.45) ustawia się kolejka chętnych po trykot wybitnego Argentyńczyka. Komu się uda?
Jak się okazuje, przyjazd Messiego na PGE Arenę budzi emocje nie tylko wśród fanów, którzy zabiegają o zdjęcia i autografy z nim. Obecność jednej z największych gwiazd futbolu chcą także wykorzystać podopieczni Michała Probierza. Biało-zieloni po mecz z "Barcą" będą polować na... koszulkę genialnego Argentyńczyka.

TŁUMY KIBICÓW WITAŁY BARCELONĘ W GDAŃSKU - ZOBACZ ZDJĘCIA

- Moi koledzy pytają mnie nawet, jak powiedzieć po hiszpańsku "Czy dałbyś mi swoją koszulkę" - mówi Luis Santos Deleu w rozmowie z katalońską La Xarxą.

Deleu ma o tyle ułatwione zadanie, że włada portugalskim językiem, co ułatwi mu komunikację z rodakiem grającym w Barcelonie, Adriano Correią. To właśnie jego obrońca Lechii chce wykorzystać w mediacji o koszulkę Messiego.

- Mam nadzieję, że to ja zamienię się z Messim. Porozmawiam nawet z Adriano, aby wspomniał o mnie. Byłbym bardzo szczęśliwy, mając koszulkę najlepszego gracza globu - podkreśla Deleu.

Chętnych jest wielu, a koszulka Argentyńczyka jedna. W obwodzie pozostaje jeszcze trykot innych piłkarzy Barcy, jak choćby Neymara, który także zagra na PGE Arenie.

Ile bramek strzeli Barcelona Lechii? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »