Michał Probierz podał nazwiska 25 zawodników Lechii Gdańsk na mecz z Barceloną. Powrót Pawła Buzały i Rafała Janickiego

Michał Probierz ogłosił nazwiska 25 zawodników powołanych na mecz z FC Barceloną. Do składu biało-zielonych powracają kontuzjowani: Paweł Buzała oraz Rafał Janicki. Początek Super Meczu o godz. 20.45. Relacja na trojmiasto.sport.pl.
Buzała i Janicki pierwszy raz od początku sezonu pojawili się w kadrze meczowej. "Buzi" i "Kazek" z powodu kontuzji nie zagrali ani z Podbeskidziem Bielsko-Biała, ani z Ruchem Chorzów. Duma Katalonii zagra na PGE Arenie w nie najmocniejszym zestawieniu, ale z dwoma wielkimi gwiazdami: Leo Messim i Neymarem. Przyjazd tego drugiego to rekompensata dla kibiców za odwołanie meczu zaplanowanego na 20 lipca, o czym jako pierwsze poinformowało trojmiasto.sport.pl.

Kadra Lechii na mecz z Barceloną:

Bramkarze: Mateusz Bąk, Sebastian Małkowski Obrońcy: Rafał Janicki, Krzysztof Iwanowski, Krzysztof Bąk, Jarosław Bieniuk, Sebastian Madera, Deleu, Christopher Oualembo, Adam Pazio Pomocnicy: Patryk Tuszyński, Przemysław Frankowski, Łukasz Kacprzycki, Wojciech Zyska, Marcin Pietrowski, Przemysław Czerwiński, Daisuke Matsui, Bartłomiej Smuczyński, Paweł Dawidowicz, Kacper Łazaj, Maciej Kostrzewa Napastnicy: Piotr Grzelczak, Adam Duda, Paweł Buzała, Damian Kugiel.

Czy któremuś z piłkarzy Lechii uda się strzelić bramkę Barcelonie? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »