Młodzi piłkarze Lechii Gdańsk zagrali w meczu młodzieżowej reprezentacji Polski z Gruzją

Paweł Dawidowicz oraz Przemysław Frankowski wystąpili w towarzyskim meczu reprezentacji Polski U-19 z Gruzją. Biało-czerwoni z młodymi piłkarzami Lechii Gdańsk w składzie nie dali rady rywalom i przegrali 0:3.
Podopieczni Marcina Sasala w spotkaniu w Tbilisi już od 14. minuty musieli radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Pawła Stolarskiego. Dawidowicz i Frankowski pojawili się na boisku na początku drugiej połowy. Dawidowicz w 46. minucie zastąpił Adriana Cierpkę z Miedzi Legnica, a Frankowski również w 46. minucie zmienił Sebastiana Rudola z Pogoni Szczecin.

Młodzi piłkarze Lechii powinni grać w reprezentacjach? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »