Sport.pl

Cezary Kucharski w prowokujący sposób odpowiada na słowa Michała Probierza

Szkoleniowiec Lechii Gdańsk Michał Probierz w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? zasugerował, że m.in. skauci są zbyt dobrze traktowani w Polsce. Sprowokowało to byłego piłkarza, a obecnie menedżera piłkarskiego Cezarego Kucharskiego, który na Twitterze w dość ironiczny sposób postanowił odpowiedzieć trenerowi.
Lechia pod wodzą trenera Probierza zaczyna prezentować ciekawy futbol, a wielu ekspertów zapewnia, że to w głównej mierze zasługa właśnie szkoleniowca. Sam trener rzadko komentuje swoją pracę, starając się potwierdzać dobry warsztat i pomysł na grę zespołu korzystnymi wynikami w każdym kolejnym spotkaniu. Szkoleniowiec Lechii zabrał jednak głos w sprawie "polskich kompleksów". W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Probierz zasugerował, że zbytnio zachwycamy się gośćmi z zagranicy.

- Jesteśmy zakompleksionym narodem. Wszystko co zachodnie traktujemy jako lepsze. Gdy do Polski przyjeżdża na mecz jeden z tysięcy zagranicznych skautów, dostaje lożę VIP, wszyscy nad nim skaczą. Tymczasem wszędzie jest tak, że skaut dostaje tylko bilet, ogląda mecz i wraca do domu. To wszystko. Do Polski przyjeżdża zagraniczny trener i mówi banały, ale w innym języku i wszyscy są zachwyceni. Jeszcze jeden przykład - Pep Guardiola podpisał kontrakt z Bayernem i po kilku miesiącach nauczył się języka niemieckiego, a trenerzy zagraniczni, który siedzą w siatkówce od czterech czy pięciu lat, nie potrafią mówić po polsku - powiedział Probierz "Przeglądowi".

Tuż po ukazaniu się wywiadu portal Weszlo.com zwrócił uwagę na zachowanie posła Platformy Obywatelskiej Cezarego Kucharskiego, który na Twitterze w ironiczny sposób odniósł się do słów trenera Lechii.

Jak ocenisz zachowanie Kucharskiego? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o:
Komentarze (22)
Cezary Kucharski w prowokujący sposób odpowiada na słowa Michała Probierza
Zaloguj się
 • bluebob111

  Oceniono 247 razy 207

  takimi wpisami właśnie Pan Kucharski pokazuje jakim żałosnym i malutkim jest człowieczkiem. Zgrywa ważnego...wielkiego...obytego...znawcę futbolu i świata piłki. Śmieszny jest. Tych swoich piłkarzy...ze swojej "stajni"...to po ile on wystawia i sprzedaje? taki koleś, którego towarzystwem się szczycił na meczy Legi to się właśnie w duchu śmieje z niego. Jednak żeby to dostrzec trzeba być kimś więcej nisz tylko łasym na kasę miernotą. ten Włoch może i mu poklaskiwał...ale tylko po to aby za free się zabawić i mieć przewodnika(żeby psa nie powiedzieć). Durny Polaczek mu nadskakiwał i tyle. NIE WIDZISZ TEGO KUCHAR? CO? Facet wróci do siebie i będzie ciebie frajera objeżdżał , że ci uszy zapłoną...:)
  jak wejdziesz, na taką półkę, aby wystawiać piłkarzy po 8 - 9 baniek, a sprzedawał po 12 (Jak piłkarzy z Rumunii np. sprzedają, to możesz się odzywać w tym tonie. Na razie jesteś małym zakompleksionym Polaczkiem, który nadskakuje zagranicznemu gościowi...i nie oszukujmy się, dla tego, że zwietrzył jakiś interesik.

 • leoleo

  Oceniono 128 razy 108

  kucharska, ty nieszczęsna istoto, lewy przez twoja pazerność traci zdolność rozumowania, klasę i kasę...

 • viornisko

  Oceniono 72 razy 60

  Dlaczego piszecie, że jest managerem? Przecież jest posłem, a ta funkcja wymaga odcięcia się od innych źródeł zarobkowania. Kucharski albo jesteś posłem, albo managerem. DLa mnie ani jednym ani drugim, ale chodzi o ciebie - wybieraj z jakiej perspektywy cię oceniać.

 • przemytnik_betonu

  Oceniono 61 razy 47

  Weszło pisało o tym w sobotę, czytelnicy wytknęli błąd w nazwisku Probierza. Sport.pl dodaje jedno do drugie i ma gotowy tekst trochę żenujące.

 • swoj_pl

  Oceniono 46 razy 44

  Kucharski, mlody czlowieku,

  Kim ty jestes?
  Niby reprezentujesz kogos w tragicznej farsie kaczorow I tuskow, 'Sejmie', niby bawisz sie w reprezentowanie pilkarzy.
  Kiedykolwiek jestes w mediach, jest to zwiazane ze sportem. Wybierz wiec sport, nie badz figurantem I zabawka kaczorow/tuskow.

  Miej deko szacunk dla siebie, a glownie dla tych, dla ktorych powinienes naprawde pracowac w Sejmie

 • raffii72

  Oceniono 47 razy 41

  Kucharski to dno, kompromituje się takimi wpisami. To są znani ludzie, celebryci, jednak nie mają klasy. Nie mają też inteligencji i rozumu, bo w takim przypadku "brali by lekcje"! Nie żartuję, ktoś kto nie umie, ale rozumie, że powinien, może się nauczyć! Co mówić i kiedy a przede wszystkim szacunku! Coś jak wtedy, gdy prości ludzie z kasą uczą się zachowania przy stole, gdyż zaczynają "bywać" w środowisku.

 • krzyk222

  Oceniono 42 razy 34

  W końcu kucharski to poseł po więc z chama nie zrobisz pana więc wszystko w temacie

 • bluebob111

  Oceniono 24 razy 24

  "...niż...". Mi "ż" nie wyskoczyło...;)

 • stix

  Oceniono 61 razy 17

  Probierz ma rację. Trzeba wyrzucić zagranicznych skautów ze stadionów. Polacy mają grać w Polsce i nie ma dyskusji. A pan poseł Kucharski jeżeli dalej będzie handlował polskimi piłkarzami to wyleci z tego Sejmu z wielkim hukiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX