Zespół rezerw Lechii Gdańsk w meczu III ligi stracił gola po strzale z 60 metrów! [WIDEO]

Piłkarze rezerw Lechii Gdańsk w kolejnym meczu III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej zremisowali z Koralem Dębnica 2:2. Wydarzeniem spotkania był gol strzelony przez piłkarza Korala Artura Kowalczyka z własnej połowy!
Sytuacja miała miejsce w 8. minucie. Sędzia podyktował rzut wolny dla Korala w okolicach środka boiska. Kowalczyk momentalnie uderzył z własnej połowy i kompletnie zaskoczył bramkarza Lechii Kacpra Rosę. Tę niesamowitą bramkę można zobaczyć TUTAJ.

Prowadzenie gości utrzymało się aż do 73. minuty. Wówczas grający w bardzo mocnym składzie lechiści (dziesięciu zawodników z kadry pierwszego zespołu) wyrównali po golu Patryka Tuszyńskiego. Kiedy 10 minut później Rafał Janicki dał biało-zielonym prowadzenie 2:1, wydawało się, że trzy punkty zostaną w Gdańsku. Jednak w 88. minucie wyrównał Adam Jabłoński.

Lechia II Gdańsk - Koral Dębnica 2:2 (0:1)

Bramki: Tuszyński (73.), Rafał Janicki (83.) - Artur Kowalczyk (8.), Adam Jabłoński (88.)

Lechia II: Rosa (60. Sobczak) - Oualembo, Janicki, Bąk (87. Iwanowski), Jaroszek - Łazaj (46. Machaj), Zyska, Kostrzewa (88. Kaszuba), Grzelczak - Tuszyński, Duda.

Czy Rosa zrobił przy tym golu błąd? Podyskutuj na Facebooku trojmiasto.sport.pl! »