Sport.pl

Kapitan Lechii Gdańsk: Sędzia sprezentował Koronie karnego. Darmowy obiad

W ostatnim meczu 10. kolejki ekstraklasy Lechia Gdańsk zremisowała z Koroną Kielce 2:2. Zdaniem Jarosława Bieniuka wpływ na ten wynik miał kontrowersyjne decyzje arbitra Daniela Stefańskiego.
Według kapitana gdańskiej drużyny Stefański zbyt pochopnie podyktował pierwszy rzut karny dla kieleckiego zespołu.

- Piłka przypadkowo, po jakimś bilardzie w narożniku pola karnego dotyka rękę Chrisa Oualembo i dostajemy rzut karny. Przecież w tej sytuacji nie odnieśliśmy żadnej korzyści. Ten karny to prezent, darmowy obiad dla rywali - powiedział trojmiasto.sport.pl rozemocjonowany Bieniuk. - W dodatku nie wiem czy słusznie Michał Janota powtarzał swój rzut karny, kiedy Sebastian Małkowski fantastycznie obronił jego strzał. To był dziwny mecz. Strzeliliśmy dwa gole, mieliśmy mnóstwo sytuacji na zdobycie trzeciego, całą druga połowę spędziliśmy na połowie Korony, ale mecz kończymy tylko z remisem. Czujemy duży niedosyt - podsumował kapitan biało-zielonych.

Lechia została skrzywdzona w meczu z Koroną przez sędziego? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o:
Komentarze (2)
Kapitan Lechii Gdańsk: Sędzia sprezentował Koronie karnego. Darmowy obiad
Zaloguj się
  • cwdj

    Oceniono 6 razy 4

    dungala, idź lepiej do jakiegoś bungalowu i nachlej się gorzały. Zobacz sobie z pięć razy ten bilard z ręką Colombo, tak jak mówi Bieniuk, zobacz sobie faul na czerwoną Trojanowskiego, zobacz obejmowanie miłosnym uściskiem Dawidowicza, który skacze w polu karnym i jeszcze kilka..., a przede wszystkim, gdyby za takie zachowanie bramkarza powtarzano karne, to 90% z nich byłoby powtórzonych. Poza tym Stefański nawet nie gwizdnął, tylko boczny jełop podniósł szmatę

  • dungala

    Oceniono 29 razy -17

    Jarek weź lepiej się już nie odzywaj . Sędzia machal lapami jak wiatrak? Ty chopaku bramki strzelaj od mediów jest Anna ona sobie doskonale z nimi radzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX