Christopher Oualembo uwielbia śpiewać. Zobacz jak mu to wychodzi [WIDEO]

Christopher Oualembo piłkarzem Lechii Gdańsk jest już od roku, ale do tej pory w ekstraklasie błysnąć mu się udało. Dużo lepiej wychodzi mu śpiewanie. Zobacz jak radzi sobie ?Kolombo? jako piosenkarz.
Oualembo do tej pory rozegrał w ekstraklasie czternaście spotkań, ale tylko cztery w pełnym wymiarze czasowym. Przez ten czas na boisku nie wyróżnił się niczym wielkim, za to sporo miał różnego rodzaju wpadek. Chociażby w niedawnym meczu z Koroną Kielce, kiedy w niegroźnej sytuacji zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym i sprokurował "jedenastkę" dla rywala.

Jednak poza boiskiem Oualembo to niezwykle sympatyczny człowiek, wiecznie uśmiechnięty i z dystansem do siebie. Udowodnił to w rozmowie dla portalu radioeuro2016.pl, w którym opowiadał przede wszystkim o swoim życiu prywatnym i zainteresowaniach poza piłkarskich. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się tu muzyka, co "Kolombo" (tak mówią na niego koledzy z zespołu) udowodnił pod koniec rozmowy.

Zobacz jak śpiewa Oulambo (od 4:00)Na jakiej pozycji powinien grać Oualembo? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »