Sport.pl

Protest na Lechii. "Kuchar oszuście, kiedy spełnisz swoje obietnice?"

Podczas meczu z Ruchem Chorzów kibice Lechii Gdańsk zorganizowali protest przeciwko właścicielowi klubu Andrzejowi Kucharowi. Przygotowali transparent, a także skandowali hasła.


Kibice Lechii rządów Kuchara mają dość już od dawna. Z jego obietnic wygłoszonych w momencie przejęcia klubu (czerwiec 2009 r.) nie spełniło się praktycznie nic. Lechia już w sezonie 2012/2013 miała bić się o europejskie puchary i dysponować budżetem rzędu 60-70 mln zł. Tymczasem zespół od kilku lat stoi w miejscu, raczej walczy o utrzymanie niż o czołowe miejsca w tabeli, a budżet nie przekracza 25 mln zł. Nie ma pieniędzy na porządne wzmocnienia, jedynym pomysłem na poprawę gry zespołu są tylko zmiany trenerów (pięciu w ciągu ostatnich dwóch lat).

Podczas meczu z Ruchem kibice Lechii zorganizowali akcję protestacyjną przeciwko właścicielowi klubu. Przed spotkaniem rozdawali specjalne ulotki, gdzie skonfrontowane były słowa Kuchara wypowiedziane w różnych wywiadach (głównie na początku pobytu w Gdańsku) ze stanem faktycznym. Z treścią ulotki można się zapoznać na stronie lechia.net.

Ponadto w trakcie meczu rozwiesili transparent z napisem "Kuchar oszuście, kiedy spełnisz swoje obietnice?", skandowali również hasła, niektóre mocno nieparlamentarne. Kibice krzyczeli m.in. "Kuchar kłamca", "Kuchar! Co? Pinokio!", "Kuchar, bądźmy szczerzy, w twoje kłamstwa nikt nie wierzy" i bardziej dosadne "Kuchar! Co? Ty k...!", "Kuchar! Co? Wyp...!" oraz "Kuchar, ty cwe.., w zimie żądamy transferów!".

Czy Kuchar powinien odejść z Lechii? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o:
Komentarze (18)
Protest na Lechii. "Kuchar oszuście, kiedy spełnisz swoje obietnice?"
Zaloguj się
 • adams3872

  Oceniono 70 razy 20

  co ty piszesz? nie wiesz to po co się udzielasz? on każdą złotówkę wkłada jako pożyczkę i to na procent przy spłacaniu jego ....jego rządy to bardziej długi niż zyski ,sprawy sądowe z zawodnikami i Ulatowiskim to ponad półtora miliona złotych odszkodowania ,za sprzedanego Rikardinho -1,5 miliona nie zainwestował chociażby tej kwoty na transfery ....poco się udzielałeś nie znając faktów???

 • cezar85

  Oceniono 11 razy 7

  ciężko zauważyć tę garstkę na tak dużym stadionie

 • 6rolnikzwilkowiecka

  Oceniono 8 razy 0

  BWIN TO TEŻ OSZUŚCI I ZŁODZIEJE !!!!

  UWAGA NA ZAKŁADY BUKMAHERSKIE „BWIN” !!!!!
  TO SĄ OSZUŚCI !!!!!!

  Pół roku temu wpłaciłem pieniądze do Zakładów Bukmacherskich „BWIN”
  ale nie rozpocząłem gry i poprosiłem o ich zwrot.
  Pomimo kilkunastokrotnych monitów otrzymałem odpowiedź, że pieniądze te mogą mi ewentualnie zwrócić ale pod pewnymi warunkami.
  Zwracałem się osobiście do ich dyrektora lecz również odmówił mi zwrotu moich ciężko zapracowanych pieniędzy.
  UWAŻAJCIE NA BWIN !!!!!
  TO SĄ ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!

  (Wiadomość do BWIN !!!
  Jeżeli macie jakąkolwiek odrobinę honoru ZŁODZIEJE to podnieście tą rękawice którą rzuciłem wam na podłogę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Macie chociaż trochę honoru ????????)

 • pretender75

  Oceniono 8 razy 0

  konieckslechii.pl

 • kochanka.dorna

  Oceniono 16 razy 0

  czy wojewoda Stachurski (PO, dawniej PZPR) zamknie za to stadion w Letnicy? jak to mówił w radiu... to nie kary, to prewencja...
  powinien spodziewac sie eskalacji wiec w swoim stylu moze zechciec ja "prewencyjnie" powstrzymac ograniczajac liczbe widzow do 2 tys.

 • aa1000

  Oceniono 36 razy -2

  Kibicom [kibolom] się popieprzyła w głowach.

  Kupcie sobie klub, stadion,zapewnijcie pensyjki zawodnikom [grajkom], wybierzcie spośród siebie prezesa i dziesięciu vice, i do Ligi Mistrzów droga otwarta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX