Sport.pl

Lechię opuści kolejny czołowy piłkarz? Kierunek Belgia lub Holandia

Kolejnym piłkarzem po Daisuke Matsuim, który w najbliższym oknie transferowym może opuścić Lechię, jest Deleu. Brazylijczyk ma oferty z klubów polskich i zagranicznych. W jego przypadku mówi się o Belgii oraz Holandii.
Już decyzja o odejściu Matsui mocno zmartwiła kibiców Lechii. Niewykluczone, że w ślady Brazylijczyka pójdzie inny ulubieniec gdańskich trybun, Deleu. "Didi" ma ważny kontrakt z gdańskim klubem do 30 czerwca 2014 roku.

Serwis ekstraklasa.net podaje, że Lechia przedstawiła Brazylijczykowi nowe warunki kontraktu, których Deleu nie zaakceptował, a za pomocą pośredników przekazał swoją propozycję.

Brazylijczyk w drużynie biało-zielonych gra już czwarty sezon. W rundzie jesiennej wystąpił w 19 meczach, strzelił dwie bramki i miał dwie asysty. Zainteresowane są nim nie tylko kluby z Polski, ale też z Belgii i Holandii.

- Sytuacja jest świeża, na razie ciężko powiedzieć, co się wydarzy. Przełom nastąpi na początku nowego roku, kiedy Deleu wróci z urlopu w Brazylii - mówi Szymon Pacanowski z "Fabryki Futbolu" w rozmowie z Ekstraklasa.net.

"Didi" aż tak bardzo nie pali się do odejścia z Gdańska, z którym bardzo się zżył. Lechia to wciąż dla niego priorytet.

- Nic nie dzieje się poza Lechią. Deleu bardzo szanuje ten klub - podkreśla Pacanowski.Więcej o:
Komentarze (3)
Lechię opuści kolejny czołowy piłkarz? Kierunek Belgia lub Holandia
Zaloguj się
 • okobar79

  Oceniono 26 razy 22

  cytuję:
  "Już decyzja o odejściu Matsui mocno zmartwiła kibiców Lechii. Niewykluczone, że w ślady Brazylijczyka pójdzie inny ulubieniec gdańskich trybun, Deleu."

  nie wiedziałem że Matsui jest Brazylijczykiem.... Zawsze myślałem że Japończykiem....

 • piotrus8268

  Oceniono 14 razy 12

  Szkoda by była :c

 • kura_killa

  Oceniono 10 razy -6

  Widać klub z perspektywami. Wszyscy uciekają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX