Sport.pl

Paweł Stolarski podpisał 3-letni kontrakt z Lechią Gdańsk

Paweł Stolarski, który do tej pory występował w Wiśle Kraków, podpisał 3-letnią umowę z Lechią Gdańsk. Piłkarz poinformował o tym na Facebooku.


Niespełna 18-letni zawodnik, który może występować na prawej obronie lub środku pomocy, podpisał z Lechią swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Będzie on obowiązywał przez 3 lata. Piłkarz poinformował o tym na swoim facebookowym fanpage'u. Lechia będzie musiała zapłacić Wiśle ekwiwalent za wyszkolenie w wysokości ok. 100 tys. zł.

Czy Stolarski grać będzie w zespole biało-zielonych już w rundzie wiosennej, zależy od negocjacji między klubami, gdyż piłkarz do końca sezonu ma ważną umowę z Wisłą. W imieniu gdańskiego klubu będzie je prowadził menedżer Mariusz Piekarski, blisko związany ze szwajcarsko-portugalskim konsorcjum, które lada dzień stanie się właścicielem Lechii. Fakt podpisania umowy ze Stolarskim oznacza, że wszystkie szczegóły transakcji kupna większościowego pakietu akcji od Wrocławskiego Centrum Finansowego są jest już ustalone. Wcześniej wszystkie transfery były bowiem blokowane.

W tej sytuacji coraz bardziej prawdopodobne jest również przejście do Lechii Macieja Makuszewskiego, którego menedżerem jest właśnie Piekarski. Były piłkarz Jagielloni jest w tej chwili piłkarzem rosyjskiego Tereka Grozny.

Co sądzisz o ruchach transferowych Lechii? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o:
Komentarze (3)
Paweł Stolarski podpisał 3-letni kontrakt z Lechią Gdańsk
Zaloguj się
 • rabe_tata_joea

  Oceniono 10 razy 10

  Miło będzie, jak stadion Lechii zapełni się kibicami. Te puste trybuny sprawiają przygnębiające wrażenie, na najładniejszym polskim stadionie.
  Piekarski ma dobre kontakty, może w końcu Lechia będzie potęgą w TME ?.

 • markufo1

  Oceniono 20 razy -12

  a i zagra i na skrzydle lewym prawym i nóżka podpicie po klasycznej X a i na wysokości zadania stanie między pomiędzy 732 cm 244 cm z głową doskoczy a w zduńskiej woli WKS WKS WKS wieluń rządzi w ogrodach ogrodowicza też na lewej obronie prawie jak BERTHOLD EUROSPORT na wysokim poziomie jak na boisku tak w życiu...bez przykładów polskich afera lotniskowa 1981 czy afera Stanisław Terlecki ŁKS 1987 i w tym roku też zmiana przepisów...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX