Paweł Buzała: Pokazaliśmy, kto gra w ekstraklasie, a kto w I lidze [WIDEO]

Paweł Buzała ustalił wynik środowego sparingu z Dolcanem Ząbki. Napastnik Lechii Gdańsk strzelił bramkę na 3:0. - Pokazaliśmy, kto gra w ekstraklasie, a kto w I lidze. O to też chodzi, bo w sparingach też trzeba udowadniać, że to my jesteśmy w najwyższej klasie rozgrywkowej - powiedział piłkarz biało-zielonych.
Lechia w drugim sparingu pewnie pokonała czołową drużynę I ligi. Golami dla gdańskiej drużyny podzielili się Patryk Tuszyński, Łukasz Kacprzycki oraz Buzała.

- Na pewno zagraliśmy lepiej niż z Widzewem [porażka Lechii 1:4 - przyp. red.], było kilka fajnych, składnych akcji. Mamy etap ciężkiej pracy, ale wynik też trzeba kształtować, gdy się jest zmęczonym - ocenił spotkanie Buzała na łamach lechia.pl.

- Pokazaliśmy, kto gra w ekstraklasie, a kto w I lidze. O to też chodzi, bo w sparingach też trzeba udowadniać, że to my jesteśmy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Strzeliłem bramkę, a w każdym meczu staram się to robić, i jeśli mi nie wychodzi, to jestem zły. Cały czas trzeba pracować, dziś miałem jedną sytuację i ją wykorzystałem. Trzeba tylko mieć nadzieję, że teraz już wszystko pójdzie z górki - dodał napastnik Lechii.

Bramkę Buzały i wszystkie trafienia biało-zielonych można zobaczyć tutaj.

Czy Buzała strzeli wiosną więcej bramek niż w rundzie jesiennej? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »