Sport.pl

Lechia sprzedana. Kuchar odchodzi

Wszyscy kibice Lechii Gdańsk chyba powoli mogą odetchnąć z ulgą. Wszystko wskazuje na to, że kończy się telenowela pt. sprzedaż Lechii. Dziennik Bałtycki informuje, że gdański klub ma już nowego właściciela i że do sprzedaży doszło już w sobotę.


Jak informuje Dziennik Bałtycki w sobotę 25 stycznia doszło do sprzedaży Lechii Gdańsk.

- To prawda. Lechia została już sprzedana - mówi informator pomorskiej gazety.

Dalsze jego słowa potwierdzają wcześniejsze informacje trojmiasto.sport.pl mówiące o przeciągających się negocjacjach i twardych warunkach Andrzeja Kuchara, który był najbardziej kojarzony z poprzednim właścicielem Lechii. - Powiem więcej, nowy inwestor przelał pierwszą transzę za udziały już dwa tygodnie temu. Andrzej Kuchar to twardy gracz i negocjator do ostatniej chwili. Wszystko jednak dobrze się skończyło - dodaje informator.

Dziennik dementuje informacje innych lokalnych mediów, które zapewniały, że nowym właścicielem może być Adam Mandziara. Nie wykluczają również, że prezes Benfiki Lizbona Portugalczyk Luis Filipe Vieira kojarzony jest z nowym właścicielem, jednak udziały w Lechii uzyska nieoficjalnie korzystając z pośredników.

Jesteś zadowolony z informacji o nowym właścicielu? Co to oznacza dla Lechii? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o:
Komentarze (7)
Lechia sprzedana. Kuchar odchodzi
Zaloguj się
 • adams3872

  Oceniono 28 razy 26

  widać ,że to wasza sprawa z tymi "komentarzami" o bukmacherce ....jeśli by tak nie było to usuwalibyście je a osoby i nicki z danego serwera zablokowali ....a nie tak dawno pisaliście na swojej stronie o nietolerancji do spamów ,a z resztą po artykule w tytule "chora dziewczynka potrzebuje pomocy" a w treści nic o chorej dziewczynce tylko reklama lokalu z kanapkami potwierdza ,że gazeta .pl schodzi na dno

 • rezun-one

  Oceniono 25 razy 23

  My tu w Gdańsku spokojnie czekamy aż dym opadnie.
  Zobaczymy w jakim składzie Lechia wybiegnie na boisko do pierwszego meczu ligowego.

 • 1aniolg

  Oceniono 16 razy 10

  Poważy klub wydaje oświadczenie na zwołanej konferencji prasowej....

 • pawezab-orowski

  Oceniono 5 razy 3

  I o to chodzi~!
  Trzy kluby jedna siła : Lechia Śląsk Wisła

 • fauzeks

  Oceniono 15 razy -3

  "twardych warunkach Andrzeja Kuchara, który był najbardziej kojarzony z poprzednim właścicielem Lechii"

  drogi Redaktorze - A. Kuchar był poprzednim właścicielem Lechii (o ile faktycznie doszło do sprzedaży), więc trudno, by nie był "najbardziej kojarzony" ;-)

 • markufo1

  Oceniono 44 razy -36

  Zdobędę "orła Benfica' w tym roku i po Benfice...Przeklęństwo świata GDAŃSK...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX