Sport.pl

Mariusz Piekarski: W Lechii będą kolejne wzmocnienia

- Wszystko musiało trochę potrwać, ale nie było wątpliwości, czy transakcja zostanie zawarta, ale kiedy. Wszystko dobrnęło do szczęśliwego końca i to jest najważniejsze - mówi menedżer Mariusz Piekarski, związany z jednym z podmiotów, który przejął klub.


Do ostatecznego zawarcia transakcji doszło w weekend. Dopóki nie pojawi się oficjalny komunikat, na razie nie będzie informacji kto dokładnie przejął klub, gdyż wszyscy ludzie zaangażowani w projekt zostali objęci klauzulą poufności. Wiadomo tylko, że są to trzy zagraniczne podmioty.

- Trzeba jeszcze chwilę poczekać, ja w tej chwili mogę się wypowiadać tylko o stronie sportowej. Na pewno jeszcze podczas zgrupowania w Turcji pojawią się dwaj-trzej nowi zawodnicy, którzy wzmocnią zespół - mówi Piekarski w rozmowie z trojmiasto.sport.pl. Na razie wiadomo, że we wtorek do Turcji, gdzie przebywa na zgrupowaniu zespół Lechii, ma dotrzeć wypożyczony z Tereka Grozny Maciej Makuszewski.

Według Piekarskiego transakcja zakupu akcji Wrocławskiego Centrum Finansowego przez nowego właściciela nie była zagrożona, ale cała sprawa musiała trochę potrwać.

- Sam audyt to przecież ogromny materiał do sprawdzenia, tego wszystkiego nie da się załatwić w kilka dni - tłumaczy Piekarski.

Czy to będzie nowa era Lechii? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o:
Komentarze (2)
Mariusz Piekarski: W Lechii będą kolejne wzmocnienia
Zaloguj się
  • 1aniolg

    Oceniono 67 razy 53

    Mariusz ty wiesz, że strata czasu to strata pieniędzy. Robimy Puchar Polski i od lata eliminacje do LE i lecimy z pełnym stadionem dalej. Wieś się skończyła, teraz prawdziwi kibice którzy czekali na taka właśnie chwile wyjdą z domów. Nie ma takiego biznesu gdzie bez zainwestowania będzie zysk, kto tak uważa to marzyciel bez głowy. Tu będzie po 30tys-40tys na każdym meczu ale trzeba dać impuls i pchać do przodu. Tylko Lechia!

  • morfeusz_1

    Oceniono 11 razy -3

    gdzie jest kuźwa mój komentarz, znowu cenzurujecie wpisy ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX