Sport.pl

Maciej Makuszewski po debiucie w Lechii: Cieszę się, że zaliczyłem asystę [WIDEO - SKRÓT MECZU]

W pierwszym meczu w barwach Lechii Gdańsk, z koreańskim zespołem Yonsei University FC, wypożyczony z Tereka Grozny Maciej Makuszewski zaliczył asystę. - Fajnie, ze dostałem od trenera 30 minut na grę, teraz powinno być z górki - mówił po spotkaniu nowy pomocnik biało-zielonych.


Sparing zakończył się zwycięstwem Lechii 1:0 (relacja TUTAJ), a jedynego gola zdobył po podaniu Makuszewskiego Piotr Grzelczak.

- Cieszę się, że zaliczyłem asystę, ale tych asyst mogło być troszkę więcej. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo. Dla mnie ważne jest aby grać jak najwięcej, ciężko pracować na treningach, aby zgrać się dobrze z resztą drużyny - mówi Makuszewski dla strony lechia.pl.

Były piłkarz Jagiellonii Białystok przybył do tureckiego Belek, gdzie zespół Lechii przebywa na zgrupowaniu, dopiero w czwartek wieczorem, a już w piątek zagrał w pierwszym sparingu.

- Fajnie, że dostałem od trenera 30 minut w tym spotkaniu, chciałem pokazać się z jak najlepszej strony. Teraz powinno być już z górki - zaznaczył Makuszewski.

Skrót meczu Lechia - Yonsei University FCCzy Makuszewski będzie wiosną najlepszym asystentem w Lechii? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o: